25.Лют.2021
Творча майстерня

     24 лютого педагоги дошкільного закладу провели творчу майстерню, під час якої продемонстрували свою роботу з дітьми.      Вихователь групи раннього віку Тарасюк Галина Сергіївна провела інтегроване заняття (ознайомлення з соціумом + мовленнєвий розвиток+ сенсорний розвиток) на тему “Ой рушник, рушничок”. Вихователь вдало поєднала знання дітей з народознавства та культурно – гігієнічних навичок. Під час заняття діти згадали творчість видатної української письменниці Лесі Українки – декламували її вірші та співали пісні на її слова. Підсумком заняття став рушничок, який діти створили своїми руками. 

   Інструктор з фізичного виховання Марченко Ірина Олександрівна провела заняття з дітьми старшого дошкільного віку на тему “Як козаки за сіллю ходили”. Під час заняття педагог продемонструвала в роботі з дітьми використання традиційних, нетрадиційних та інноваційних форм роботи.

 Проведені заняття були насичені різноманітним матеріалом, цікавими формами роботи і мотивуючими до нових пошуків. Діти отримали нові знання та позитивні емоції.

Останні новини
error: Content is protected !!