13.Гру.2021

Інформація про Програму Президента України – надання допомоги “єПідтримка” (виплати по 1000 грн)     Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).    Попередньо Програмою передбачатиметься надання державою підтримки в розмірі 1 000 гривень повнолітнім громадянам. За ці кошти громадяни зможуть … Продовжити читання “Програма підтримки “єПідтримка””

Детальніше
01.Лис.2021
Детальніше
19.Жов.2021

    В жовтні місяці увесь християнський світ святкує світле та радісне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського Козацтва та День Захисника Вітчизни.  На передодні цих свят в нашому садочку інструктор з фізкультури Марченко І.О. провела розвагу для дітей старшої групи «Ми маленькі козачата» під час якої діти змагалися та весело гралися. Підсумком розваги стало … Продовжити читання “Пора осіння. Шурхіт падолисту. Покрови час… Ще у старі віки Твою Покрову, Матінко Пречиста, За щит собі обрали козаки.”

Детальніше
29.Вер.2021

  Торгівля людьми — протизаконна торгівля в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці – сучасна форма рабства. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі і пов’язана з незаконною торгівлею зброєю, як другою за величиною після торгівлі наркотиками. Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на … Продовжити читання “18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми”

Детальніше
29.Вер.2021

Психолого – педагогічні умови збереження психічного здоров’я дошкільників             Численні наукові джерела і спеціальні експериментальні дослідження свідчать про негативний вплив на психічне здоров’я дитини стресогенних чинників, які постійно діють на дитячу психіку і є головною причиною досить високого відсотка невротичних проявів у поведінці дошкільників. Невротичні прояви у поведінці з’являються у … Продовжити читання “10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я”

Детальніше
Останні новини