Практичний психолог

29.Вер.2021

Психолого – педагогічні умови збереження психічного здоров’я дошкільників             Численні наукові джерела і спеціальні експериментальні дослідження свідчать про негативний вплив на психічне здоров’я дитини стресогенних чинників, які постійно діють на дитячу психіку і є головною причиною досить високого відсотка невротичних проявів у поведінці дошкільників. Невротичні прояви у поведінці з’являються у … Продовжити читання “10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я”

Детальніше
31.Сер.2021

Наказ №204 Про приоритетні напрямки роботи псих служби на 2021-22 н.р.

Детальніше
29.Тра.2020

Поради психологині Світлани Ройз Як працювати з дитячими емоціями Діти, ймовірно, повернуться до садків тривожнішими, агресивнішими й “розгальмованими”. У тих, які не мають братиків чи сестричок, може спостерігатися підвищена чутливість до гучних звуків, швидка втомлюваність через більшу кількість контактів.  Діти, які переживають насильство, можуть проявляти його наслідки: підвищену агресивність, труднощі з концентрацією уваги. Дошкільнятам важко … Продовжити читання “Як адаптувати дітей до нових правил у дитячому садочку.”

Детальніше
09.Кві.2020

Мільйони людей по всьому світу змінили звичний спосіб життя, щоб запобігти поширенню епідемії коронавірусу. Закриті кафе, ресторани, торгові центри, театри. Лікарі наполегливо радять залишатися в самоізоляції та контактувати з оточуючими лише за гострої необхідності. Як коронавірус впливає на психіку Сам собою — ніяк. Коронавірус — сильний стресовий подразник, який посилює існуючі неврози, іпохондрію, параноїдальну поведінку. … Продовжити читання “Як пережити самоізоляцію та не зʼїхати з глузду — шість порад для свідомих і самотніх”

Детальніше
09.Кві.2020

У перший тиждень березня в усьому світі відзначають День читання вголос. Наукові дослідження доводять — простий ритуал читання казки на ніч дасть дитині змогу стати значно розумнішою, добрішою та кмітливішою. За статистикою, батьки дітей старшого віку читають їм значно менше, або й узагалі перестають це робити в початковій школі, адже дитина вже вміє читати сама. Але … Продовжити читання “6 причин, чому читання вголос дивовижно впливає на дітей”

Детальніше