14.Бер.2018

Реалізація завдань естетичного виховання дошкільників засобами музичного мистецтва   Реформа системи освіти, яка стосується і дошкільників, висуває розвиток творчості дитини, як одну із пріоритетних задач. Без її вирішення неможливо виконати головні завдання дошкільної освіти, визначені Базовим компонентом дошкільної освтіи України. Перші творчі здібності особистості проявляються в дошкільному віці. Перед муз. керівником та вихователями стоїть задача … Продовжити читання “Реалізація завдань естетичного виховання дошкільників засобами музичного мистецтва”

Детальніше
14.Бер.2018

«Весняне свято»  Ведуча: Що за диво навесні – Ми зустрінем в перші дні? Дітки яке у нас сьогодні свято? (Всі разом свято мами). Уже скінчилася зима, Весна несе тепло. Це свято мами дорогої, До нас в садок прийшло Що ж не будем сумувати, Будемо пісні співати. Ведуча: На мамине свято привітна, ясна У кожну кімнату … Продовжити читання “Сценарій свята 8 березня в групі раннього віку”

Детальніше
14.Бер.2018

Свято мами (Молодша група) (Виходять діти стають півколом (муз)) Ведуча. Світить сонечко весняне, Все навкруг дзвенить піснями. Рідні мами ! З вашим святом Ми прийшли вас привітати! Дитина. Рідні мами , наші мами, Йде весна – бажаний час. Все навкруг дзвенить піснями Восьме березня у нас! Танок «для Мами»(діти стають в коло) Ведуча. Здраствуй березень … Продовжити читання “Сценарій свята 8 березня в молодшій групі”

Детальніше