Методист

06.Чер.2019

І. Пріорітетні напрямки роботи закладу Дошкільна освіта – база для формування особистості, її суспільного досвіду, основ громадянства, національної свідомості. Керуючись осми положеннями нормативних документів, які визначають сучасну законодавчу базу й методичне забезпечення дошкільної освіти та планом роботи на 2018/2019 н.р., колектив закладу зосередив увагу на пошук оптимальних форм та методів навчання ей, збереження та зміцнення … Продовжити читання “Звіт про організацію методичної роботи в Житомирському дошкільному навчальному закладі №3 в 2018-2019 н.р.”

Детальніше
28.Лют.2019

У Концепції дошкільного виховання в Україні, Державній національній програмі „Освіта” Україна ХХІ ст., Законі України „Про дошкільну освіту”, Базовому компоненті дошкільної освіти – Державному стандарту дошкільної освіти підкреслюється значимість родинного виховання, передбачається взаємопроникнення сімейного і суспільного виховання з метою створення для кожної дитини єдиного, дитиноцентричного виховного середовища. Відповідно до Положення про дитячий дошкільний заклад учасниками … Продовжити читання “Батьки в дошкільному закладі споживачі та гості чи партнери-однодумці?”

Детальніше
17.Гру.2018

        Родинне виховання завжди було і є незмінною цінністю, головною духовною основою життя нації. При цьому на етапі дошкільного дитинства провідним соціальним інститутом, покликаним забезпечувати різнобічний розвиток дитини, став дошкільний заклад. Гармонійна взаємодія дитячого садка з сім’єю є запорукою повноцінності буття дитини, розкриття і реалізації її потенціалу.           … Продовжити читання “Співпраця ДНЗ з родинами вихованців”

Детальніше
12.Лис.2018

До кінця дошкільного віку у дитини починають формуватися основи навчальної діяльності. Основна особливість навчальної діяльності полягає в засвоєнні нових знань, умінь і навичок, необхідних для самостійної діяльності, а не отриманні зовнішнього результату. Навчальна діяльність не є грою, а формується під безпосереднім педагогічним впливом в процесі навчання. У дошкільному віці з’являються перші передумови у розвитку здатності … Продовжити читання “Як формувати передумови до навчальної діяльності у дітей старшого дошкільного віку”

Детальніше
26.Вер.2018

І. Пріорітетні напрямки роботи закладу Дошкільна освіта – база для формування особистості, її суспільного досвіду, основ громадянства, національної свідомості. Сьогодні, як ніколи, актуальною є проблема модернізації освіти Керуючись основними положеннями нормативних документів, які визначають сучасну законодавчу базу й методичне забезпечення дошкільної освіти  та планом роботи на 2017/2018 н.р., колектив закладу зосередив увагу на пошук оптимальних … Продовжити читання “Звіт про організацію методичної роботи в ЖЗДО №3 в 2017-2018  н.р.”

Детальніше
error: Content is protected !!