25.Лют.2021

     24 лютого педагоги дошкільного закладу провели творчу майстерню, під час якої продемонстрували свою роботу з дітьми.      Вихователь групи раннього віку Тарасюк Галина Сергіївна провела інтегроване заняття (ознайомлення з соціумом + мовленнєвий розвиток+ сенсорний розвиток) на тему “Ой рушник, рушничок”. Вихователь вдало поєднала знання дітей з народознавства та культурно – гігієнічних навичок. … Продовжити читання “Творча майстерня”

Детальніше
24.Лют.2021

    22 лютого в ДНЗ №3 відбувся семінар для педагогів «Використання інновацій у формуванні еколого – природничої компетенції дітей дошкільного віку». Педагоги розглянули питання формування еколого – природничої компетенції у дітей дошкільного віку. Вихователі усіх груп під час семінару вчилися практично застосовувати інноваційні форми та методи ознайомлення  дітей з природним довкіллям: діорамами, лемериками, друдлами, … Продовжити читання “Семінар “Використання інновацій у формуванні еколого – природничої компетенції дітей дошкільного віку””

Детальніше
11.Гру.2020

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯУПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИмайдан імені С.П. Корольова, 12, м. Житомир, 10014, тел. (0412) 47-44-97 е-mail: ztedu@ukr.net код ЄДРПОУ 02142974__________________________________________________________________________________________Від 08.12.2020 __№_3513-2/3-20_ __ На № _ __від __ ___________Керівникам місцевих органів управління освітою Про ознайомлення з матеріаламиконтент-платформи і чат-бота НУМОщодо розвитку дітей дошкільного віку Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ Україна провели … Продовжити читання “Лист Житомирської обласної державної адміністрації від 8.12.2020 №3513-2/3-20”

Детальніше
10.Лис.2020

Ознайомитися з рішенням уряду про про послаблення протиепідемічних заходів та регламентом роботи дошкільного закладу в умовах карантину. Забезпечити максимальне перебування дітей на свіжому повітрі. Створити максимальну дистанціюв групі під час харчування та денного сну. Обмежити заняття, що потребують фізичного контакту між дітьми та персоналом. Обмежити заняття та ігри, що потребують використання додаткового інвентаря. Утримуватися від … Продовжити читання “Рекомендації педагогам щодо організації освітнього процесу з дітьми в умовах ускладненої епідситуації”

Детальніше
18.Вер.2020

№ Заходи Термін Відповідальний 1 Проведення тематичного тижня до Дня Незалежності України «Україна – рідна ненька» Серпень Вихователі 2 Тематичні заняття на тему «Житомир – мій рідний край» Вересень Вихователь-методист, вихователі 3 Консультація для батьків «Патріотизм – найвищий прояв духовності» Листопад Вихователі, соціальний педагог 4 Інтегроване заняття з використанням інноваційних технологій патріотичного спрямування «Моя  родина» … Продовжити читання “План заходів з національно-патріотичного виховання дошкільників в ДНЗ №3 на 2020-2021 н.р.”

Детальніше
error: Content is protected !!