20.Лип.2022
Детальніше
13.Тра.2022

 Добірка тематичних дописів до Дня вишиванки  У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших … Продовжити читання “Добірка тематичних дописів до Дня вишиванки”

Детальніше
31.Сер.2021

Інформація про методичні заходи, проведені в ДНЗ №3 в 2020 – 2021 н.р. Провідними напрямами методичної роботи в дошкільному навчальному закладі №3 є: – здійснення інформаційно-методичного супроводу щодо підвищення якості дошкільної освіти; – вивчення та поширення інноваційних методик навчання: виховання дітей дошкільного віку; – науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу; – надання адресної методичної допомоги; – узагальнення … Продовжити читання “Інформація про методичні заходи, проведені в ДНЗ №3 в 2020 – 2021 н.р.”

Детальніше
25.Лют.2021

     24 лютого педагоги дошкільного закладу провели творчу майстерню, під час якої продемонстрували свою роботу з дітьми.      Вихователь групи раннього віку Тарасюк Галина Сергіївна провела інтегроване заняття (ознайомлення з соціумом + мовленнєвий розвиток+ сенсорний розвиток) на тему “Ой рушник, рушничок”. Вихователь вдало поєднала знання дітей з народознавства та культурно – гігієнічних навичок. … Продовжити читання “Творча майстерня”

Детальніше
24.Лют.2021

    22 лютого в ДНЗ №3 відбувся семінар для педагогів «Використання інновацій у формуванні еколого – природничої компетенції дітей дошкільного віку». Педагоги розглянули питання формування еколого – природничої компетенції у дітей дошкільного віку. Вихователі усіх груп під час семінару вчилися практично застосовувати інноваційні форми та методи ознайомлення  дітей з природним довкіллям: діорамами, лемериками, друдлами, … Продовжити читання “Семінар “Використання інновацій у формуванні еколого – природничої компетенції дітей дошкільного віку””

Детальніше