01.Лис.2021
Детальніше
10.Лис.2020

Забезпечення дітей харчуванням в дошкільному закладі здійснюється відповідно до: Закону України «Про дошкільну освіту» (ст. 35) Положення про дошкільний навчальний заклад (п. 27 – 29) Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» затвердженої спільним наказом МОЗ України та МОН України від 17.04.2006 р. № 298/227.              Основними принципами … Продовжити читання “Харчування дітей в дошкільному навчальному закладі”

Детальніше
14.Бер.2018

Симптоми і лікування дифтерії Небезпечніша за кір. Дифтерія – це гостра інфекційна хвороба, яка вражає серцево-судинну, дихальну та нервову системи, а також надниркові залози. На інфікованому місці виникає запальний процес із фібринозним нальотом. Як передається дифтерія Збудником дифтерії є дифтерійна паличка. Інфекція передається повітряно-крапельним шляхом: при чханні, кашлянні тощо. Також заразитися нею можна через посуд, … Продовжити читання “Симптоми і лікування дифтерії”

Детальніше
14.Бер.2018

Як захистити себе та оточуючих від грипу та інших гострих респіраторних інфекцій ( ГРІ)? З настанням холодів все більше людей звертається до лікарів з ознаками застуди, яка частіше викликається різноманітними вірусами. Симптоми, які викликаються цими збудниками дуже схожі, тому вірусні захворювання дихальної системи були об’єднані в групу гострих респіраторних вірусних захворювань (ГРВІ). Особливе місце серед … Продовжити читання “Як захистити себе та оточуючих від грипу та інших гострих респіраторних інфекцій ( ГРІ)?”

Детальніше