01.Лис.2021
Детальніше
29.Вер.2021

  Торгівля людьми — протизаконна торгівля в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці – сучасна форма рабства. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі і пов’язана з незаконною торгівлею зброєю, як другою за величиною після торгівлі наркотиками. Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на … Продовжити читання “18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми”

Детальніше
29.Вер.2021

Психолого – педагогічні умови збереження психічного здоров’я дошкільників             Численні наукові джерела і спеціальні експериментальні дослідження свідчать про негативний вплив на психічне здоров’я дитини стресогенних чинників, які постійно діють на дитячу психіку і є головною причиною досить високого відсотка невротичних проявів у поведінці дошкільників. Невротичні прояви у поведінці з’являються у … Продовжити читання “10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я”

Детальніше
16.Вер.2021

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в нашому закладі було проведено анкетування батьків та педагогів “Булінг та його прояви в дитячому середовищі”,  а 16 вересня, соціальний педагог Марченко І.О. та практичний психолог Суходольська Г.А. провели заняття для дітей старшої групи “Діти проти булінгу!”. Під час заняття діти переглянули та обговорили мультфільм про їжачка на ім’я … Продовжити читання “Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу”

Детальніше
31.Сер.2021

Інформація про методичні заходи, проведені в ДНЗ №3 в 2020 – 2021 н.р. Провідними напрямами методичної роботи в дошкільному навчальному закладі №3 є: – здійснення інформаційно-методичного супроводу щодо підвищення якості дошкільної освіти; – вивчення та поширення інноваційних методик навчання: виховання дітей дошкільного віку; – науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу; – надання адресної методичної допомоги; – узагальнення … Продовжити читання “нформація про методичні заходи, проведені в ДНЗ №3 в 2020 – 2021 н.р.”

Детальніше