Статті

06.Чер.2019

І. Пріорітетні напрямки роботи закладу Дошкільна освіта – база для формування особистості, її суспільного досвіду, основ громадянства, національної свідомості. Керуючись осми положеннями нормативних документів, які визначають сучасну законодавчу базу й методичне забезпечення дошкільної освіти та планом роботи на 2018/2019 н.р., колектив закладу зосередив увагу на пошук оптимальних форм та методів навчання ей, збереження та зміцнення … Продовжити читання “Звіт про організацію методичної роботи в Житомирському дошкільному навчальному закладі №3 в 2018-2019 н.р.”

Детальніше
28.Тра.2019

Більшість людей вважають, що фізична агресія й соціальне насилля, характерні для булінгу (англ. bullying – агресивне переслідування, цькування, залякування тощо), починають проявлятися приблизно з кінця початкової школи і продовжуються протягом усього періоду середньої школи. Але, хочете вірте, хочете – ні, булінг серед дітей дошкільного віку розповсюджений набагато більше, ніж ви можете припустити. Оскільки така поведінка … Продовжити читання “Насилля в дошкільному навчальному закладі”

Детальніше
28.Лют.2019

У Концепції дошкільного виховання в Україні, Державній національній програмі „Освіта” Україна ХХІ ст., Законі України „Про дошкільну освіту”, Базовому компоненті дошкільної освіти – Державному стандарту дошкільної освіти підкреслюється значимість родинного виховання, передбачається взаємопроникнення сімейного і суспільного виховання з метою створення для кожної дитини єдиного, дитиноцентричного виховного середовища. Відповідно до Положення про дитячий дошкільний заклад учасниками … Продовжити читання “Батьки в дошкільному закладі споживачі та гості чи партнери-однодумці?”

Детальніше
28.Лют.2019

Мабуть, кожну родину, де росте малюк, непокоїть питання: як забезпечити повноцінний розвиток дитини в дошкільному віці в цілому та мовленнєвий розвиток зокрема. Мовленнєве виховання дитини починається в ранньому віці. Навички правильної мови, як і всі хороші навички, набуваються в сімї. Все те, що роблять батьки для загального та мовленнєвого розвитку своєї дитини не забутнє для … Продовжити читання “Формування правильного мовлення в родині”

Детальніше
28.Гру.2018

Якщо у Вас виникають питання стосовно електронної реєстрації дитини в заклад дошкільної освіти Ви можете звернутися за допомогою або консультацією до департаменту освти або практичного психолога нашого закладу. Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (із змінами): – прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником … Продовжити читання “Як записати дитину до садочка”

Детальніше
error: Content is protected !!