25.Лют.2021

     24 лютого педагоги дошкільного закладу провели творчу майстерню, під час якої продемонстрували свою роботу з дітьми.      Вихователь групи раннього віку Тарасюк Галина Сергіївна провела інтегроване заняття (ознайомлення з соціумом + мовленнєвий розвиток+ сенсорний розвиток) на тему “Ой рушник, рушничок”. Вихователь вдало поєднала знання дітей з народознавства та культурно – гігієнічних навичок. … Продовжити читання “Творча майстерня”

Детальніше
24.Лют.2021

    22 лютого в ДНЗ №3 відбувся семінар для педагогів «Використання інновацій у формуванні еколого – природничої компетенції дітей дошкільного віку». Педагоги розглянули питання формування еколого – природничої компетенції у дітей дошкільного віку. Вихователі усіх груп під час семінару вчилися практично застосовувати інноваційні форми та методи ознайомлення  дітей з природним довкіллям: діорамами, лемериками, друдлами, … Продовжити читання “Семінар “Використання інновацій у формуванні еколого – природничої компетенції дітей дошкільного віку””

Детальніше
24.Лют.2021

  Весна з Зимою сперечалась       На свято Стрітення в ДНЗ №3 було проведено спортивний квест «Весна з Зимою сперечалась». Діти старшої групи із задоволенням допомагали Весні виконувати завдання та отримувати від Зими ключик від скриньки тепла. Веселий, яскравий квест супроводжувався руханками, головоломками, естафетами та іграми. Педагоги не забули пригадати народні звичаї та … Продовжити читання “”

Детальніше
23.Лют.2021

стратегія розвитку-ЖДНЗ №3

Детальніше
30.Гру.2020

Уже другий рік поспіль діти та батьки напередодні Новорічних свят проводять акцію “Навчи своє серце добру”. Вихованці садочка разом з батьками придбали та передали діткам Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату канцелярські подарунки, книжки, розмальовки. Дякуємо усім батькам та діткам, які долучилися до акції та подарували частинку свого серця та добра.

Детальніше
error: Content is protected !!